Zobacz jak szkolimy i porównaj z innymi ośrodkami... do zobaczenia!

Szkoła Zawodowego Kierowcy:

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia, który istnieje na rynku od 1990 roku, szkolenia kwalifikacji wstępnej prowadzimy od początku ich obowiązku - czyli 2008 roku.

Od tego czasu zorganizowaliśmy w pełni profesjonalną szkołę, która dysponuje własnymi pojazdami, torem do jazdy w warunkach specjalnych, platformą szkoleniową, podręcznikami i wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną, co zostało potwierdzone otrzymaniem akredytacji kujawsko-pomorskiego kuratorium oświaty

Dzięki współpracy z innymi szkołami jazdy z obszaru Polski jesteśmy w stanie zaoferować pełnowartościowe szkolenie w przystępnej cenie. Poniżej przedstawiamy przebieg i procedury naszego szkolenia.


Dla kogo kwalifikacja wstępna?

Obowiązek uczestnictwa w kursach kwalifikacji wstępnej dotyczy kierowców, którzy po raz pierwszy otrzymali prawo jazdy kat. D po 10 września 2008 r. bądź kat. C po 10 września 2009 r. i chcą wykonywać zawód kierowcy w transporcie drogowym.

Szkolenie

Zajęcia teoretyczne prowadzimy po przez organizację spotkań z wykładowcami na sali wykładowej oraz platformy e-learningowej.
U nas zajęcia prowadzą: licencjonowany instruktor techniki jazdy samochodów ciężarowych, trener wykładowca, ratownik medyczny oraz czynny inspektor Woj. Inspekcji Transportu Drogowego.
 
- Zajęcia z podstaw języka angielskiego w transporcie drogowym,
 
Platformę szkoleniową, otrzymuje każdy uczestnik szkolenia, dzięki niej możesz w domu pogłebiać wiedzę i masz dostęp do bazy aktualnych pytań egzaminacyjnych. E-learning jest autorstwa naszych wykładowców! (pytania testowe to zbiór, który znalazł się na naszych egzaminach w całym województwie, obecnie posiadamy największą bazę pytań w kraju! Na platformie dodatkowo zajęcia video z naszymi wykładowcami)
 
Podręcznik autorstwa naszych wykładowców, oparty o doświadczenie przy realizacji szkoleń kwalifikacji wstępnej.
 
Pojazdy posiadają odpowiednią opinię i certyfikat rzeczoznawcy, (pojazd w latach 2010-2011 był wykorzystywany do przeprowadzania państwowych egzaminów dla kandydatów na instruktorów techniki jazdy, przed komisją powoływana przez wojewodę kujawsko - pomorskiego w Toruniu)
 
Zajęcia praktyczne z jazdy w warunkach specjalnych odbywają się na obiekcie ośrodka doskonalenia techniki jazdy lub przy wykorzystaniu symulator jazdy.
 
 
Jak prowadzimy zajęcia?
 
Jako pierwsza szkoła we Włocławku rozpoczęliśmy szkolenia kwalifikacji wstępnej. Za nami jest już ponad setka państwowych egzaminów, gdzie uzyskaliśmy wysoką zdawalność przy pierwszym podejściu. Obecnie naszą działalnością objeliśmy kolejne miejscowości Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Gdańsk, Piastów, Płock, Pabianice.
 
Nasze szkolenie odbywa się po przez organizację zajęć teoretycznych na sali wykładowej. Jako dodatek otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie możesz w domu przejść przez wszystkie zajęcia w formie slajdów i filmów video!)
Podczas pierwszego spotkania otrzymujesz materiały szkoleniowe (podręcznik autorstwa Autom oraz dostęp do platformy.
 
Zajęcia z wykładowcami odbywają się w ustalonych terminach i godzinach.
 
Łączny czas szkolenia to ok 1,5 - 2 miesiąca z uwzględnieniem terminu państwowego egzaminu, który jest przeprowadzany na naszej sali wykładowej w cenie szkolenia!

Miejsce szkoleniaWłocławek, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Płock, Warszawa-Piastów, Łódź-Pabianice


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

 

Tagi: kwalifikacja, wstępna, przyspieszona, prawo jazdy, kat C, CE, D, prawo jazdy, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Rypin

tag:kwalifikacja wstępna włocławek, kwalifikacja wstępna przyspieszona włocławek, świadectwo kwalifikacji włocławek, prawo jazdy kat c włocławek, kwalifikacja,wstępna,przyspieszona,świadectwo,kwalifikacji,włocławek, tag:kwalifikacja wstępna płocka, tag:kwalifikacja wstępna toruń

 
Free business joomla templates