Zobacz jak szkolimy i porównaj z innymi ośrodkami... do zobaczenia!

AUTOM Szkolenia Zawodowe. - www.zawodowykierowca.com

Jesteśmy pierwszą szkołą we Włocławku i powiecie, która  rozpoczęła szkolenia kwalifikacji zawodowych kierowców. Jednocześnie jesteśmy jedynym ośrodkiem prowadzącym kwalifikację, który dysponuje własnymi systemami szkoleniowymi (podręcznik, testy, platforma szkoleniowa), wykfalifikowaną kadrą oraz pełną infrastrukturą ODTJ, działającym w pięciu województwach naszego kraju.

 
Od tego czasu zorganizowaliśmy szkołę, która dysponuje własnymi pojazdami, torem do jazdy w warunkach specjalnych, platformą szkoleniową, podręcznikami i kadrą dydaktyczną, co zostało potwierdzone otrzymaniem akredytacji kujawsko-pomorskiego kuratorium oświaty

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować pełnowartościowe szkolenie w przystępnej cenie. Poniżej przedstawiamy przebieg i procedury naszego szkolenia.


Dla kogo kwalifikacja wstępna?
Obowiązek uczestnictwa w kursach kwalifikacji wstępnej dotyczy kierowców, którzy po raz pierwszy otrzymali prawo jazdy kat. D po 10 września 2008 r. bądź kat. C po 10 września 2009 r. i chcą wykonywać zawód kierowcy w transporcie drogowym.
 

Otrzymujesz od nas:

Zajęcia teoretyczne prowadzimy po przez organizację spotkań (nie siedzisz sam przed komputerem przy e-learningu)
U nas zajęcia prowadzą: licencjonowany instruktor techniki jazdy samochodów ciężarowych, trener wykładowca, ratownik medyczny oraz czynny inspektor Woj. Inspekcji Transportu Drogowego.
 
Platformę szkoleniową, otrzymuje każdy uczestnik szkolenia, dzięki niej możesz w domu pogłebiać wiedzę i masz dostęp do bazy aktualnych pytań egzaminacyjnych. E-learning jest autorstwa naszych wykładowców! (pytania testowe to zbiór, który znalazł się na naszych egzaminach w całym województwie, obecnie posiadamy największą bazę pytań w kraju! Na platformie dodatkowo zajęcia video z naszymi wykładowcami)
 
Podręcznik, autorstwa naszych wykładowców, oparty o doświadczenie przy realizacji szkoleń kwalifikacji wstępnej.
 
Pojazdy posiadają odpowiednią opinię i certyfikat rzeczoznawcy, (pojazd w latach 2010-2011 był wykorzystywany do przeprowadzania państwowych egzaminów dla kandydatów na instruktorów techniki jazdy, przed komisją powoływana przez wojewodę kujawsko - pomorskiego w Toruniu)
 
Zajęcia praktyczne z jazdy w warunkach specjalnych odbywają się na obiekcie Toruńskiej Akademii Jazdy - ośrodka doskonalenia techniki jazdy,
 
Zajęcia praktyczne z obsługi codziennej pojazdu (łańcuchy poślizgowe, kontomierze ładunkowe, spięcie naczepy i manwrowanie do rampy i wiele innych)- zajęcia prowadzi Leszek Sikora-instruktor z praktyką w transporcie międzynarodowym! Przy tej części szkolenia używamy systemu MOBILEYE (zobacz działanie) oraz ECO-GPS.


W ramach szkolenia - TYLKO U NAS:
 Po zaliczeniu wewnętrznego sprawdzianu otrzymujesz dwujęzyczny certyfikat potwierdzający zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu:
- norm prowadzenia pojazdu,
- obsługi tachografów,
- dokumentacji transportowej,
- codziennej obsługi pojazdu (ciągnik siodłowy i naczepa)
 
Łączny czas szkolenia to ok 1,5 - 2 miesiąca z uwzględnieniem terminu państwowego egzaminu, który jest przeprowadzany na naszej sali wykładowej.

Cena za szkolenie obejmuje:
 
- podręcznik autorstwa Autom,
- przykładowe pytania testowe,
- zajęcia teoretyczne na sali wykładowej,
- dostęp do platformy szkoleniowej Autom,
- jazdę w warunkach specjalnych na płycie poślizgowej,
zajęcia praktyczne z obsługi pojazdu,
- państwowy egzamin na naszej sali wykładowej.

Informacje:  tel.: 54 232 38 02


 

Rozpoczęcie szkolenia: w dowolnym terminie


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

 

Tagi: kwalifikacja, wstępna, przyspieszona, prawo jazdy, kat C, CE, D, prawo jazdy, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Rypin

tag:kwalifikacja wstępna włocławek, kwalifikacja wstępna przyspieszona włocławek, świadectwo kwalifikacji włocławek, prawo jazdy kat c włocławek, kwalifikacja,wstępna,przyspieszona,świadectwo,kwalifikacji,włocławek, tag:kwalifikacja wstępna płocka, tag:kwalifikacja wstępna toruń

 
Free business joomla templates